Navrhářinteriéru.cz

NÁVRHY INTERIÉRŮ
REALIZACE
3D NÁVRHY

designer@navrharinterieru.cz
+420 605 408 723


Interiéry a návrhy obývacích pokojů

Návrhy obývacích pokojů od bytového architekta Vám pomohou vytvořit příjemné prostředí
Interiéry obývacích pokojů s atraktivním designem by měli splňovat Vaše požadavky
Návrhy obývacích pokojů přizpůsobujeme vhodnému stylu a Vašim představám
Interiéry obývacích pokojů poukazují na důležitost detailu

Bytový architekt Vám zpracuje profesionální návrhy obývacích pokojů dle Vašich potřeb a podle nejmodernějších trendů.

Společně s Vámi vytvoříme návrhy obývacích pokojů s atraktivním designem a důrazem na zvládnutí funkcí bydlení. Příjemné prostředí domova navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Domov by měl být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Návrhy obývacích pokojů by měly splňovat požadavky zadavatele projektu a současně vzít v potaz všechny funkce kladené na bydlení. Návrhy obývacích pokojů by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Potřebujete pomoci s návrhy obývacích pokojů? Pro návrhy obývacích pokojů a jejich realizaci jsme zde my. Naše 3D barevné návrhy obývacích pokojů nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažíme se vytvořit návrhy obývacích pokojů, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu. Nabízíme kvalitní barevné návrhy obývacích pokojů v moderním stylu za ceny dostupné všem.

Návrhy obývacích pokojů fotogalerie

Obývací pokoje vždy sloužily především jako tzv. reprezentační místnosti, kde se scházejí členové rodiny a návštěvy. V obývacím pokoji se řeší veškeré problémy, organizuje se chod domácnosti a při odpoledním kafíčku se tvoří rodinná pohoda. Tímto už se dostáváme k další důležité funkci “obýváku“ a tou je prostor pro relaxaci a ten vyžaduje především kvalitní estetické vlastnosti, které jsou však individuální. Pojďte se tedy nechat inspirovat.
Obývací pokoj je místnost, kde trávíme volný čas, chvíle odpočinku s rodinou či přáteli. Proto je vhodné věnovat se jeho zařízení s velkou pečlivostí a rozvahou.

Odpočinek v obývacím pokoji

Obývací pokoj klade nároky na prostor a jeho členění, kdy vhodným rozestavěním opticky prostor zvětšíte a kombinací podlahových krytin s koberci i opticky oddělíte. Jen správný návrh obývacího pokoje pro Vás zajistí dokonalou relaxaci a příjemné prostředí pro posezení s rodinou a přáteli.

Obývací stěny, obývací sestavy, sedací soupravy a další doplňky

Důležitá je i volba obývací stěny, obývací sestavy, sedacího nábytku i dalšího nábytku a vybavení, které by měly nejen dobře vypadat, ale i se dobře udržovat, být příjemné na pohled i posezení. Navrhneme Vám vhodné kombinace vybavení a rozložení nábytku v širokém sortimentu materiálů a barev.

V stolky a HiFi stolky v obývacím pokoji

Obývací pokoj je centrem odpočinku, proto je jeho nedílnou součástí celá řada zařízení, jako jsou televize a HiFi soupravy. TV stolek či HiFi stolek je navržen speciálně s ohledem na svou funkci. Volba vhodného TV / HiFi stolku je důležitá z hlediska ergonomie i výsledného dojmu bytového interiéru. Navrhneme praktický TV a HiFi stolek včetně jeho ideálního umístění v prostoru obývacího pokoje.

Obývací pokoje, světlo a prostor

Nejdůležitějšími požadavky na obývací pokoj je zajištění dostatku světla a prostoru. Dostatek světla je otázkou nejen velikosti oken, kterou málokdy ovlivníme, ale především rozvržením nábytku a výběrem jeho barvy včetně barev látkových materiálů.

NÁVRHY INTERIÉRŮ bytový architekt | nábytkový designer | realizace interiérů
PRO INSPIRACI DOPORUČUJI

bydleni.idnes.cz
server o ideálním bydlení
iprima.cz/jsss
praktické řešení interiérů
ceskatelevize.cz/bydlenijehra
návrhářské a projektové práce
bydleni.cz
návrhy interiérů