Návrhy kanceláří a komerčních interiérů

Kancelář by měla být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Vytvoříme jedinečný a originální návrh Vaší kanceláře, ordinace i jiného komerčního interiéru.

Úvod / Návrhy interiérů / Kanceláře

  Úvodní informace

  Komerční prostory

  Nábytek

  Zásady návrhů

  Fotogalerie

Přizpůsobíme návrh Vašim požadavkům

Atraktivní a funkční design interiéru

Společně s Vámi vytvoříme návrhy kanceláří s atraktivním designem a důrazem na zvládnutí funkcí pro pohodovou práci. Příjemné prostředí navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Kancelář by měla být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Návrhy kanceláří by měly splňovat požadavky zadavatele projektu a současně vzít v potaz všechny funkce kladené pro práci. Návrhy kanceláří by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Potřebujete pomoci s návrhy kanceláří? Pro návrhy kanceláří a jejich realizaci jsme zde my. Naše 3D barevné návrhy kanceláří nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažíme se vytvořit návrhy kanceláří, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu. Nabízíme kvalitní barevné návrhy kanceláří v moderním stylu pro všechny.

Kancelářské prostory s nenucenou elegancí

Zajímavý design i po pěti letech

Stále platí, že to, co je moderní právě teď, nemusí být moderní za 2 roky. Proto volte klasiku. Ovšem to neznamená, že Váš kancelářský nábytek musí být „tuctový“. Právě nenucená elegance, střízlivá volba barev a nepříliš extrémní tvary Vašeho kancelářského nábytku zajistí to, že Vaše kancelář bude moderní a stále zajímavá i po pěti letech.

Originální řešení jako základ interiéru

Správně navržené komerční prostory ocení i zákazníci

Jak to udělat, aby se u vás zákazníci cítili dobře a aby se k vám rádi vraceli? Na tuto otázku hledáme odpovědi při návrhu interiéru komerčních prostor. Správně navržený interiér totiž dodá zákazníkům pocit komfortu, buduje značku vaší firmy a vašich produktů.

Jak navrhujeme interiéry komerčních prostor

Originální a individuální řešení je základem interiéru, který padne na míru vašim pracovníkům i zákazníkům a obchodním partnerům. Naše návrhy interiéru budou reprezentovat vaše podnikání a vaše zákazníky vám budou vodit zpět.

Trvanlivost a odolost nábytku

Mějte vysoké nároky na kancelářský nábytek

Nejnáročnější požadavek na kancelářský nábytek spočívá v jeho trvanlivosti. Nejčastější slabinou, díky které lze rozeznat opotřebení kancelářského nábytku, bývají hrany a především pak rohy kancelářských stolů. Již tradičním prvkem moderních kancelářských stolů se stávají takzvané ABS hrany. Jejich vysoce odolný materiál byl vyvinut tak, aby odolal vysoké zátěži mechanického i dynamického namáhání. Proto se umisťují také na podnože stolů.

Hlavní zásady při návrhu kancelářského nábytku

Jaké jsou kritéria při navrhování kancelářského nábytku?

Navrhovaný nábytek by měl mít osvědčený design s nenucenou elegancí.

Při výběru kancelářského nábytku doporučujeme výběr z nenáročných a kvalitních materiálů.

Funkčnost, praktičnost a odolnost by měly hrát hlavní roli při výběru nábytku.

I vy se můžete zařadit mezi spokojené klienty

Fotogalerie návrhů komerčního nábytku

VÍCE NEŽ 250 REALIZOVANÝCH NÁVRHŮ