Navrhářinteriéru.cz

NÁVRHY INTERIÉRŮ
REALIZACE
3D NÁVRHY

designer@navrharinterieru.cz
+420 605 408 723


NÁVRHY KANCELÁŘÍ, KOMERČNÍCH INTERIÉRŮ

Hledané výrazy : Návrhy kanceláří | Návrhy a vizualizace kanceláří | Návrhy domácích kanceláří


Kancelářský nábytek

Nejnáročnější požadavek na kancelářský nábytek spočívá v jeho trvanlivosti. Nejčastější slabinou, díky které lze rozeznat opotřebení kancelářského nábytku, bývají hrany a především pak rohy kancelářských stolů. Již tradičním prvkem moderních kancelářských stolů se stávají takzvané ABS hrany. Jejich vysoce odolný materiál byl vyvinut tak, aby odolal vysoké zátěži mechanického i dynamického namáhání. Proto se umisťují také na podnože stolů.

Jaká jsou kritéria pro správnou volbu kancelářského nábytku?

Společně s Vámi vytvoříme návrhy kanceláří s atraktivním designem a důrazem na zvládnutí funkcí pro pohodovou práci. Příjemné prostředí navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Kancelář by měla být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Návrhy kanceláří by měly splňovat požadavky zadavatele projektu a současně vzít v potaz všechny funkce kladené pro práci. Návrhy kanceláří by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Potřebujete pomoci s návrhy kanceláří? Pro návrhy kanceláří a jejich realizaci jsme zde my. Naše 3D barevné návrhy kanceláří nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažíme se vytvořit návrhy kanceláří, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu. Nabízíme kvalitní barevné návrhy kanceláří v moderním stylu pro všechny.

Stále platí, že to, co je moderní právě teď, nemusí být moderní za 2 roky. Proto volte klasiku. Ovšem to neznamená, že Váš kancelářský nábytek musí být „tuctový“. Právě nenucená elegance, střízlivá volba barev a nepříliš extrémní tvary Vašeho kancelářského nábytku zajistí to, že Vaše kancelář bude moderní a stále zajímavá i po pěti letech.

Návrhy komerčních interiérů

Jak to udělat, aby se u vás zákazníci cítili dobře a aby se k vám rádi vraceli? Na tuto otázku hledáme odpovědi při návrhu interiéru komerčních prostor. Správně navržený interiér totiž dodá zákazníkům pocit komfortu, buduje značku vaší firmy a vašich produktů.
Jak navrhujeme interiéry komerčních prostor
Originální a individuální řešení je základem interiéru, který padne na míru vašim pracovníkům i zákazníkům a obchodním partnerům. Naše návrhy interiéru budou reprezentovat vaše podnikání a vaše zákazníky vám budou vodit zpět.

NÁVRHY INTERIÉRŮ bytový architekt | nábytkový designer | realizace interiérů
PRO INSPIRACI DOPORUČUJI

bydleni.idnes.cz
server o ideálním bydlení
iprima.cz/jsss
praktické řešení interiérů
ceskatelevize.cz/bydlenijehra
návrhářské a projektové práce
bydleni.cz
návrhy interiérů