Návrhy koupelen

Jako bytový architekt Vám zpracuji profesionální návrh koupelny podle Vašich potřeb a podle nejmodernějších trendů.

  Úvodní informace

  Design koupelny

  Zásady návrhů

  Fotogalerie

Pro každodenní hygienu i relax

Jedinečné a funkční návrhy koupelen od bytového designera

Návrhy koupelen a její styl, respektive jeho hledání, je svým způsobem mnohem snazší, než v případě řešení jiné místnosti. Koupelna je totiž na rozdíl třeba právě od obývacího pokoje místností zcela uzavřenou, na kterou nenavazují žádné další místnosti. Návrhy koupelen tedy můžeme řešit jako samostatnou jednu místnost bez ohledu na styl ostatního vybavení bytu. A jak postupovat? Je to vlastně velmi jednoduché. Zkuste se jen v klidu zamyslet nad tím, co se vám líbí a pak si zkuste odpovědět na otázku „proč“. Vyhnete se tak následkům podléhání krátkodobým vlivům, které po chvíli odezní, ale vám doma zůstane koupelna, která se vám už líbit nebude. Uvažujte alespoň 5 let dopředu tak, aby i po uplynutí této doby byla koupelna tím, co vás bude uspokojovat ve smyslu poskytování požadovaných služeb. A těmi jsou za prvé vykonávání každodenní hygieny a za druhé relaxace, relaxace ve vaně, při sprchování, zkrátka relaxace toho typu, kterou očekáváme např. při příchodu do lázní.

S cílem vytvoření příjemného prostředí

Návrh koupelny splňující veškeré požadavky

Společně s Vámi vytvoříme návrhy koupelen s atraktivním designem a důrazem na zvládnutí funkcí bydlení. Příjemné prostředí domova navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Domov by měl být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Návrhy koupelen by měly splňovat požadavky zadavatele projektu a současně vzít v potaz všechny funkce kladené na potřeby hygieny. Návrhy koupelen by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Potřebujete pomoci s návrhy koupelen? Pro návrhy koupelen a jejich realizaci jsme zde my. Naše 3D barevné návrhy koupelen nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažíme se vytvořit návrhy koupelen, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu. Nabízíme kvalitní barevné návrhy koupelen v moderním stylu za ceny dostupné všem.

A pamatujte, že koupelna v koupelnovém studiu není koupelnou v provozu a pokud vás zaujme např. její noblesa, pak se ptejte, jak bude taková koupelna vypadat třeba. po dvou letech používání.

Hlavní kritéria při návrhu Vaší koupelny

Jaké jsou zásady při navrhování koupelen?

Návrhy koupelen od bytového architekta Vám pomohou vytvořit příjemné relaxační prostředí.

Návrhy koupelen s atraktivním designem by měly splňovat Vaše požadavky.

Návrhy koupelen přizpůsobujeme vhodnému stylu a Vašim představám.

Návrhy koupelen poukazují na důležitost detailu.

I vy se můžete zařadit mezi spokojené klienty

Fotogalerie návrhů koupelen

VÍCE NEŽ 100 REALIZOVANÝCH NÁVRHŮ