Navrhářinteriéru.cz

NÁVRHY INTERIÉRŮ
REALIZACE
3D NÁVRHY

designer@navrharinterieru.cz
+420 605 408 723


Zkombinujeme a navrhneme kvalitní postele, praktické noční stolky, prostorné šatní skříně a další prvky. A vy brzy přijdete na to, že najednou v ložnici trávíte daleko víc času

Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností ve Vašem domě či bytě. Udává se, že člověk třetinu života prospí, je tedy jisté, že zde budete trávit mnoho času. Kromě spánku v noci zde budete i relaxovat a nabírat síly na další části dne. Ložnice by měla být vybavena manželskou postelí. Nočními stolky, v nichž si budete ukládat důležité věci. Na každém nočním stolku by neměla chybět lampička pro případ, že si budete chtít před spaním číst. Dále se zde musí nacházet šatní skříně s dostatkem úložného prostoru pro Vaše oblečení. Je lepší totiž všechno skladovat zde, než po skříňkách v celém bytě.

Přestože ložnice bude s největšími předpoklady malou místností, neznamená to, že se zde nebudete cítit útulně. Právě naopak je velmi důležité si vyzdobit ložnici tak, aby zde člověk mohl nabírat novou sílu. Vystavte si sem svoje oblíbené talismany a obrázky. Stejně ložnice je místem, kam nechodí ani návštěvy. Je to prostě Váš kouzelný koutek, ve kterém Vás nikdo nemůže ohrozit. Pro ženy se hodí také to, když je v ložnici malý stoleček se zrcadlem, kde se žena může nalíčit a upravit podle svých představ. Ložnici si nemusíte kompletovat jednotlivě, můžete si ve velkých řetězcích, specializujících se na prodej nábytku, vybrat již zkompletovanou ložnici podle Vašich nejtajnějších představ. Ložnice může být také vyrobena na zakázku podle Vašich představ.

Společně s Vámi vytvoříme Návrhy ložnice s atraktivním designem a důrazem na zvládnutí funkcí bydlení. Příjemné prostředí domova navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Domov by měl být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Návrhy ložnice by měly splňovat požadavky zadavatele projektu a současně vzít v potaz všechny funkce kladené na potřeby hygieny. Návrhy ložnice by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Potřebujete pomoci s návrhy ložnice? Pro návrhy ložnice a jejich realizaci jsme zde my. Naše 3D barevné návrhy ložnice nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažíme se vytvořit návrhy ložnice, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu. Nabízíme kvalitní barevné Návrhy ložnice v moderním stylu za ceny dostupné všem.

NÁVRHY INTERIÉRŮ bytový architekt | nábytkový designer | realizace interiérů
PRO INSPIRACI DOPORUČUJI

bydleni.idnes.cz
server o ideálním bydlení
iprima.cz/jsss
praktické řešení interiérů
ceskatelevize.cz/bydlenijehra
návrhářské a projektové práce
bydleni.cz
návrhy interiérů