Navrhářinteriéru.cz

NÁVRHY INTERIÉRŮ
REALIZACE
3D NÁVRHY

designer@navrharinterieru.cz
+420 605 408 723


Zásady navrhování dětských pokojů

Návrhy dětských pokojů ovlivňuje prostor - dětský pokoj volit prosvětlený a dostatečně velký
Návrhy dětských pokojů přizpůsobujeme věku dítěte - malé děti potřebují více místa na hraní
Návrhy dětských pokojů přizpůsobujeme zájmům a koníčkům dítěte - dostatek úložného prostoru
Návrhy dětských pokojů ovlivňuje investice - volit raději kvalitnější materiály

Děti potřebují svůj vlastní svět, který se tomu našemu příliš nepodobá. Dopřejte jim ho!
Dětský pokoj je nedílnou součástí každého dítěte a jeho výběr je velmi důležitý.

Dětský nábytek roste spolu s Vašimi dětmi.

Dětský pokoj roste spolu s dítětem a postupem let prochází častými, někdy i velmi důkladnými proměnami. Proto Vám doporučujeme dětský nábytek vždy co nejlépe přizpůsobit aktuálním požadavkům dětí.Návrhy dětských pokojů Vyvarujete se tak častým chybám v zařizování dětského pokoje.
Menší děti potřebují větší prostor na hraní. Předškoláci by si již měli postupně zvykat na pracovní místo, kde si především kreslí, ale od první třídy zde již budou dělat první úkoly a učit se. Důležitá je proto také velikost, správná výška a umístění psacího stolu v místnosti, nejlépe blízko denního světla. Návrhy dětských pokojů Studentům přibývá učení a celkově potřebují více úložného prostoru.
Starší děti již často vyžadují vlastní styl, který nejlépe vyhovuje jejich zájmům, sportovním aktivitám apod., neboť u nich dochází k utváření osobnosti.Návrhy dětských pokojů Při návrhu dětského nábytku také rozlišujeme jiné nároky na uspořádání dětského pokoje, který sdílejí sourozenci s větším věkovým rozdílem, a tím i jinými potřebami.

Návrhy dětských pokojů fotogalerie

Dětský nábytek na míru.

Najdeme pro Vás vhodné řešení dětského nábytku, které zohledňuje prostorové uspořádání, věk dítěte, ergonomii nábytku atd. Přestože je naše výroba zakázková přihlížíme samozřejmě také k Vašemu finančnímu rozpočtu. Při výrobě dětského nábytku pro Vaše ratolesti však vždy dbáme na jeho bezpečné provedení a zdravotní vhodnost materiálů.Návrhy dětských pokojů
Nabídneme Vám velký výběr barev, doporučíme jak sladit barevnost dětského nábytku s ostatními částmi interiéru. Vyrábíme nábytek pro dětské pokoje, v kterých Vaše děti najdou svůj pestrý i bezpečný svět.

Dětské pokoje od Italské společnosti Dielle

Hlavním cílem je zabezpečit pokoje tak, aby byly dle nejnovějších trendů a zároveň uspokojily potřeby mladých obyvatelů. Samotná společnost dává přednost kvalitním ekologickým materiálům (jejich pokoje neobsahují mimo barev žádné škodlivé látky a PVC) a nábytku vlastní výroby, na který je až 5tiletá záruka. To nám ovšem nebrání v tom vzít si z jejich návrhů dekorací dětských pokojů inspiraci. Všechny pokoje jsou navrhovány s použitím nejnovějších kolekcí nábytku a veselých moderních barev.Veškeré moderní potřeby života dnešních teenagerů jsou v jejich návrzích zahrnuty, a tak není divu, že po pokojích Dielle touží nejedno dítě.Návrhy dětských pokojíčků

Společně s Vámi vytvoříme návrhy dětských pokojů s atraktivním designem a důrazem na zvládnutí funkcí bydlení. Příjemné prostředí domova navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Domov by měl být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Návrhy dětských pokojů by měly splňovat požadavky zadavatele projektu a současně vzít v potaz všechny funkce kladené na potřeby dětí. Návrhy dětských pokojů by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Potřebujete pomoci s návrhy dětských pokojů? Pro návrhy dětských pokojů a jejich realizaci jsme zde my. Naše 3D barevné návrhy dětských pokojů Brno nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažíme se vytvořit návrhy dětskýchh pokojů, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu. Nabízíme kvalitní barevné návrhy dětských pokojů v moderním stylu za ceny dostupné všem.Návrhy dětských pokojíčků

Design dětského pokoje

Design dětského pokoje může být tím nejzajímavějším prostorem k navrhování. Je to proto, že možnosti jsou nekonečné, styl se může měnit s každou věkovou skupinou a velká část designu závisí na vkusu a potřebách jednotlivých dětí! Pokud pracujete na návrhu dětského pokoje, může to být úžasný zážitek a příležitost zapojit je do některého rozhodování o designu. První věc, kterou byste při shromažďování nápadů do dětského pokoje měli zvážit, je to, co vaše dítě potřebuje ve svém prostoru? Pokud je vaše dítě ve školním věku, může být užitečné místo pro domácí úkoly, nebo pokud je o něco mladší, místo pro uložení hraček by bylo důležité. Vzhledem k tomu, že děti procházejí fázemi zájmu, je také důležité rozhodnout se, zda chcete tematický prostor, který bude možná nutné za několik let změnit, nebo chcete -li nadčasovější vzhled, který obstojí ve zkoušce časem. Skvělé místo pro kompromisy v této oblasti při práci na návrhu dětského pokoje dělá trochu obojí. To může být také finančně nejschůdnější možnost. Používání nábytku, který je všestranný a může růst s vaším dítětem, je také skvělou investicí při práci na designu dětského pokoje. Neexistuje žádný správný nebo špatný způsob výběru nábytku, pokud to funguje pro vás a vaše dítě a účel prostoru. Nechat své dítě vyjádřit se k návrhu pokoje může být pro ně zábavný způsob, jak přidat svou vlastní osobnost a převzít odpovědnost za svůj prostor. Několik způsobů, jak toho dosáhnout, je nechat je používat své oblíbené barvy nebo použít věci, které pro ně mohou hodně znamenat, například sbírky nebo plyšáky. Existuje mnoho způsobů, jak navrhnout dětský pokoj tak, abyste získali kreativitu a inspirovali vás i vaše dítě.

NÁVRHY INTERIÉRŮ bytový architekt | nábytkový designer | realizace interiérů
PRO INSPIRACI DOPORUČUJI

bydleni.idnes.cz
server o ideálním bydlení
iprima.cz/jsss
praktické řešení interiérů
ceskatelevize.cz/bydlenijehra
návrhářské a projektové práce
bydleni.cz
návrhy interiérů