Návrhy studentských pokojů

Společně navrhneme studenstký pokoj s ohledem na věk, styl a zájmy dítěte.

Úvod / Návrhy interiérů / Studentské pokoje

  Úvodní informace

  Zásady návrhů

  Fotogalerie

Originální a funkční návrh interiéru

Návrh s ohledem na veškeré potřeby a zájmy

Předškoláci by si již měli postupně zvykat na pracovní místo, kde si především kreslí, ale od první třídy zde již budou dělat první úkoly a učit se. Důležitá je proto také velikost, správná výška a umístění psacího stolu v místnosti, nejlépe blízko denního světla. Studentům přibývá učení a celkově potřebují více úložného prostoru.

Starší děti již často vyžadují vlastní styl, který nejlépe vyhovuje jejich zájmům, sportovním aktivitám apod., neboť u nich dochází k utváření osobnosti. Při návrhu studentského nábytku také rozlišujeme jiné nároky na uspořádání studentského pokoje, který sdílejí sourozenci s větším věkovým rozdílem, a tím i jinými potřebami.

Návrh interiéru pro pocit klidu, pohody a bezpečí

Atraktivní design s důrazem na funkčnost

Společně s Vámi vytvoříme návrhy studentských pokojů s atraktivním designem a důrazem na zvládnutí funkcí bydlení. Příjemné prostředí domova navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Domov by měl být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Návrhy studentských pokojů by měly splňovat požadavky zadavatele projektu a současně vzít v potaz všechny funkce kladené na potřeby dětí. Návrhy studentských pokojů by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Potřebujete pomoci s návrhy studentských pokojů? Pro návrhy studentských pokojů a jejich realizaci jsme zde my. Naše 3D barevné návrhy studentských pokojů nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažíme se vytvořit návrhy studentských pokojů, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu.

Nabízíme kvalitní barevné návrhy studentských pokojů v moderním stylu za ceny dostupné všem.

Hlavní kritéria při návrhu studentských pokojů

Jaké jsou zásady při navrhování studentských pokojů?

Návrhy studentkých pokojů ovlivňují prostor, pokud je to možné, doporučujeme studentský pokoj volit dostatečně prosvětlený a velký

Návrhy studentských pokojů přizpůsobujeme věku studenta, např. s ohledem na dostatek soukromí.

Návrhy studentských pokojů přizpůsobujeme zájmům a koníčkům studenta s ohledem na dostatek úložného prostoru.

Návrhy studentských pokojů ovlivňuje výše investice, doporučujeme vždy volit raději kvalitnější materiály.

I vy se můžete zařadit mezi spokojené klienty

Fotogalerie návrhů studentských pokojů

VÍCE NEŽ 350 REALIZOVANÝCH NÁVRHŮ