Navrhářinteriéru.cz

NÁVRHY INTERIÉRŮ
REALIZACE
3D NÁVRHY

designer@navrharinterieru.cz
+420 605 408 723


Návrhy exteriérů

- exteriéry doplňují interiéry a dotváří tak kompaktní celek

Návrhy fasád

- návrhy fasády Vám pomohou představit si Váš dům před samotnou realizaci

Návrhy zahrad

- navrhneme Vám zahradu dle Vašich představ, tak aby jste se v ní cítili příjemně

Návrhy pergol

- poradíme při začleňování jednotlivých prvků a sestav pergol a altánků do Vaší zahrady

Návrhy exteriérů

Exteriéry doplňují interiéry, a proto je nesmíme podceňovat. Je to první věc, již kolemjdoucí a příchozí uvidí a podle které si budou vytvářet názor na danou společnost/rodinu. Je vždy mnohem lepší, když exteriéry kolemjdoucí osloví svou estetickou krásou, upraveností a nápaditostí.
Je též nutné, aby exteriér tvořil kompaktní celek s interiérem. Aby oba tyto navazující prostory tvořily komplex a byly opticky i tematický podobné. Neměly by tvořit dvě naprosto odlišné části. Z krásného exteriéru bychom měli vždy vstoupit do stejně příjemného interiéru.
Jedině tak budete mít příjemný pocit z místa, kde žijete a budete vždy rádi vycházet z domu na zahradu, aniž byste se cítili, že jste opustili svůj domov.
U firemních sídel se pak příchozí návštěvník bude díky povedenému exteriéru cítit příjemně ještě dříve, než získá příležitost ocenit výzdobu uvnitř sídla společnosti. Exteriér označuje vnější či okolní prostor nějakého objektu, nejčastěji stavby.
Pro exteriéry se užívají jiné materiály než pro interiéry, musejí být odolné povětrnostním vlivům, dešti, mrazu apod.
Exteriér domu může tvořit např.: zahrada,jezírko,skalka,bazén,dětské hřiště,trávník,chodníky,stromy a keře,ploty a branka.

Návrhy fasád

Návrhy a vizualizace fasád se nejčastěji používá při zateplování fasády nebo rekonstrukci objektů. Jako podklad při návrhu fasád nám vystačí kvalitní fotografie nezastíněné fasády (tzn. bez zakrytí stromy, keři, auty - nebo jen v malém množství). Zákazníkům nabízíme komplexní služby od návrhu fasád až po kvalitní zákres do fotografie. Pokud si nedokážete dle projektové dokumentace představit váš budoucí dům (barvy fasád, oken, stěn či oplocení) dovolujeme si vám nabídnout možnost 3D vizualizace vašeho domu. 3D návrh domu vám umožní prohlédnout si a esteticky přizpůsobit exteriér vašim požadavkům dříve, než do něj investujete jedinou korunu. V návrhu domu jsme schopni měnit barvy stěn, oken, okapů, a parapetů.

Návrhy zahrad

Zahrada, kterou společně vytváříme, se přirozeně vyvíjí v čase, proto je nutné přistoupit k návrhu zahrady s rozvahou. Pak může vzniknout prostor, který poskytne příjemné místo pro relaxaci, pro vlastní seberealizaci a odreagování se od běžných starostí, pro hry dětí apod., bude fungovat po letech s minimálními potřebnými změnami.

Návrhy pergol

Při výběru pergoly využijte našeho poradenství. Rádi Vám pomůžeme s výběrem Vaší pergoly, kde budete trávit svůj volný čas. Poradíme při začleňování jednotlivých prvků a sestav do Vaší zahrady. Zpracujeme pro Vás cenový předběžný rozpočet na jednotlivé stavby včetně nátěrů, montáže, dopravy, stejně jako u složitějších projektů předložíme jejich grafický nákres konstrukce a vizualizaci celé stavby. Zaručujeme individuální a milý přístup ke každému Vašemu požadavku.

NÁVRHY INTERIÉRŮ bytový architekt | nábytkový designer | realizace interiérů
PRO INSPIRACI DOPORUČUJI

bydleni.idnes.cz
server o ideálním bydlení
iprima.cz/jsss
praktické řešení interiérů
ceskatelevize.cz/bydlenijehra
návrhářské a projektové práce
bydleni.cz
návrhy interiérů