Navrhářinteriéru.cz

NÁVRHY INTERIÉRŮ
REALIZACE
3D NÁVRHY

designer@navrharinterieru.cz
+420 605 408 723


Návrhy kuchyní od bytového architekta

Bytový architekt vyhotoví Návrhy kuchyní přesně podle Vašich představ a hlavně podle dnešních moderních trendů. Návrhy kuchyní za ceny dostupné všem. Návrhy kuchyní se snažím řešit podle základních konstrukčních pravidel, které v sobě sjednocují funkčnost, účelovost, design prostoru a pomocí důležitých detailů vytváří celkový dojem.

Bytový designer Vám poradí jak správně řešit návrhy kuchyní

Návrhy kuchyní Vám pomůžou upozornit na možná rizika, kterých byste si bez návrhu kuchyní nevšimli a doporučí Vám správné možnosti řešení, tak aby jste se ve Své kuchyni cítili pohodlně a bezpečně.
Naše návrhy kuchyní Vám pomůžeme zrealizovat díky našim dlouholetým zkušenostem přesně podle návrhu. Naši truhláři se vší přesností převedou návrh do reálné podoby.
Návrhy kuchyní vyhotovíme na základě okótovaného půdorysu, ve kterém bude uvedena výška pracovní desky, vzdálenosti k vývodům vody, elektřiny a plynu.

Kuchyně je tím nejdůležitějším místem každého domova. Kuchyně není jen místo přípravy našeho oblíbeného jídla. Je to místo, kde se setkáváme s naší rodinou, s našimi nejbližšími. Je to místo, kde trávíme spoustu času, který si chceme užít co nejpříjemněji. Kuchyně vyjadřuje osobnost svého majitele. Každý máme o své ideální kuchyni jiné představy. Vždy ale chceme získat to nejlepší.

Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Návrhy kuchyní proto nepodceňujeme. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky.

Dnes už nerozlišujeme mezi kuchyní a obývacím pokojem: jednoduše máme doma obytný prostor se zónou věnovanou vaření. Návrhy kuchyní jsou velmi důležitým bodem pro rozhodování. Proto si jeho vybavení zaslouží stejnou pozornost jako ostatní části bytu.

Návrhy kuchyní od bytového designera

Při výběru kuchyně se neobejdeme bez nejnovějších moderních stylů, ať už jde o materiály nebo spotřebiče. Trendy velí kuchyním hýřit barvami a lesky, neobejdou se bez skla, hliníku, nerezu a spousty místa. Velká kuchyně spojená nejen s jídelnou, ale otevřená do dalšího obytného prostoru získává stále větší přízeň designérů, výrobců, a tedy i uživatelů. Nabízí totiž místo nejen pro aktivity spojené s vařením, znovu se tak stává centrem života celé rodiny. Mnohdy jsou proto na trhu celé nábytkové sety bez výrazného odlišení účelu, jež lze použít k vybavení kterékoliv části multifunkčního prostoru. Pokud jde o kuchyňskou zónu, populární jsou sestavy do L, skvělé jsou ostrůvkové varianty s mycím či varným centrem, ukládacími i pracovními plochami. Nechte si zpracovat návrhy kuchyní od odborníků. Ostrůvek lze z jedné strany využít i jako barový či jídelní pult a tvoří plynulý přechod či spíše spojovník s další částí bytu. Úplně nejlepší však je, že díky benevolenci není nutné preferovat jediný styl, prostor – a tedy i kuchyni - můžeme obléci do toho, co se nám líbí a splňuje naše představy a požadavky

Odolné, krásné, funkční

Trendy jsou desky robustní, byť jen zdánlivě. Nejdůležitějším parametrem pro výběr pracovní desky je samozřejmě funkčnost, tedy odolnost a stálost. Ovšem ani design nesmí pokulhávat: efektní je nerezový materiál, skvěle vypadají desky z pravého i kompozitního kamene, který lze většinou aplikovat v praktické bezespárové podobě. Možnou a pěknou, ovšem na údržbu a hygienu náročnější volbou je určitě masivní dřevo, do výběru lze zařadit i keramický materiál.návrhy kuchyní Cenově nejpřijatelnější jsou dřevotřískové korpusy s potahem z vysokotlakého laminátu.

Hi-tech

Leštěný, matný či broušený nerez, eloxovaný hliník, sklo, přírodní či umělý kámen, strohé až technicistní linie, téměř chirurgické prostředí. „Kosmický“ styl se na vrcholu zájmu, a tedy i na trhu, drží už pár let. Je však volbou spíše pro odvážné vyznavače minimalismu.

Nebojte se barev

Správné barevné odstíny v kuchyni dokážou neuvěřitelné věci: červeň umí zrychlit tep a navodit chuť k jídlu, vliv žluti, která prostor krásně rozzáří, by se dal přirovnat k účinku hormonu radosti, tedy serotoninu.

Učení Feng Shui doporučuje vyvarovat se v kuchyni ohnivých tónů v podobě červené, růžové či fialové, jimž tato filozofie přikládá roli narušitele harmonie. Ovšem jak ukazuje nabídka výrobců, není vždy nutné tyto rady respektovat. Energii do kuchyně určitě vnese kombinace dvou kontrastních barev, například černé a červené. Odborníci doporučují se při rozložení barevných „sil“ řídit obecným pravidlem 60/30/10: šedesát procent pro dominantní tón (stěny a kuchyňská linka), třicet na podlahovou krytinu a zbytek pro doplňky. Tradice sází na dekory dřeva.

Společně s Vámi vytvoříme návrhy kuchyní s atraktivním designem a důrazem na zvládnutí funkcí bydlení. Příjemné prostředí domova navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Domov by měl být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. návrhy kuchyní by měly splňovat požadavky zadavatele projektu a současně vzít v potaz všechny funkce kladené na bydlení. Návrhy kuchyní by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Potřebujete pomoci s návrhy kuchyní? Pro návrhy kuchyní a jejich realizaci jsme zde my. Naše 3D barevné návrhy kuchyní nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažíme se vytvořit návrhy kuchyní, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu. Nabízíme kvalitní barevné návrhy kuchyní v moderním stylu za ceny dostupné všem.

NÁVRHY INTERIÉRŮ bytový architekt | nábytkový designer | realizace interiérů
PRO INSPIRACI DOPORUČUJI

bydleni.idnes.cz
server o ideálním bydlení
iprima.cz/jsss
praktické řešení interiérů
ceskatelevize.cz/bydlenijehra
návrhářské a projektové práce
bydleni.cz
návrhy interiérů