Navrhářinteriéru.cz

NÁVRHY INTERIÉRŮ
REALIZACE
PORADENTSTVÍ

designer@navrharinterieru.cz
+420 605 408 723


KDO JSEM bytový architekt | bytový designer | nábytkový designer | bytový designer | návrhář interiérů | bytový návrhář

Jako bytový designer se navrhováním bytových a komerčních interiérů zabývám již od roku 2001, kdy jsem dokončil studium na Mendelově univerzitě v Brně se specializací na interier a design nábytku. Zajímavé zkušenosti jsem získal během pracovní stáže ve Spojených státech, kde mě ovlivnila rozdílná kultura bydlení, její chápání prostoru a další možnosti vnímání potřeb člověka v interieru. Svou prací se snažím přesvědčit zákazníky o tom, že práce bytového designera není zbytečná. Naopak je výhodnou investicí proto, abyste se vyhli zbytečným problémům při realizaci.

NÁVRHY INTERIÉRŮ bytový architekt | nábytkový designer | realizace interiérů
Bytový designer přenese Vaše představy do 3D návrhu a Vy můžete vidět Váš interiér před realizací. Bytový designer Vám pomůže vytvořit osobitý prostor, ve kterém řeší především vnitřní uspořádání bytu z praktického, ale i estetického hlediska a snaží se Vaše představy a potřeby zakomponovat do architektonického 3D návrhu. Bytový designer Vám také doporučí specializované obchody a spolehlivé trhuhlářské firmy, a tak ušetří Váš čas při přestavbě a realizaci interierů.

Bytový designer a funkce bydlení

Společně s Vámi vytvoří bytový designer interier Vašeho bytu s atraktivním designem a důrazem na zvládnutí funkcí bydlení. Příjemné prostředí domova navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Domov by měl být místo, které je nezaměnitelné s jinými místy. Bytový designer se snaží aby interier splňoval požadavky zadavatele projektu a současně vzal v potaz všechny funkce kladené na bydlení. Návrhy od bytového designera by měly využít co nejlépe prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Navrhneme Vám účelné dispoziční řešení Vašeho interiéru, prodiskutujeme s Vámi vybavení interiéru nábytkem a ke slovu se dostanou umělecko-řemeslné interiérové doplňky jež dodají Vašemu místu osobitost jinde nevídanou. Služby bytového designera Vám zpříjemní Vaše rozhodování o prostorovém uspořádání interiéru Vašeho nového domova. Naše 3D barevné návrhy interiérů nabízí nevšední a jedinečné řešení designu s prvky nejmodernějších světových trendů. Snažíme se vytvořit návrhy interiérů, které vzbuzují vášeň, jsou jedinečné ale také praktické, s přáním svých klientů do posledního detailu.

PRO INSPIRACI DOPORUČUJI

bydleni.idnes.cz
server o ideálním bydlení
iprima.cz/jsss
praktické řešení interiérů
ceskatelevize.cz/bydlenijehra
návrhářské a projektové práce
bydleni.cz
návrhy interiérů